قبل از «زندگی یه نفره»؛

سالار زنگنه در«یه سال و نیم» می خواند

سالار زنگنه در«یه سال و  نیم» می خواند

نوای فارس-مازیار رضایی: سالار زنگنه با آلبوم «یه سال و نیم» به بازار موسیقی کشور می آید.

سالار زنگنه؛خواننده پاپ موسیقی در گفت و گو با نوای فارس از انتشار آلبوم خود با عنوان «زندگی یه نفره» خبر داد و در این باره گفت: قبل از انتشار این آلبوم تصمیم گرفته ام آلبومی را به صورت اینترنتی در اختیار علاقه مندان قرار دهم که «یه سال و نیم» نام دارد.

وی که  مدتی است به عنوان خواننده و آهنگساز در بازار موسیقی فعالیت دارد، گفت:  آلبومی تحت عنوان « زندگی یک نفره» را در دست تولید دارم که قرار است آن را به صورت مجازی روانه  بازار موسیقی  کنم . پیش از انتشار اولین آلبوم رسمی خود ،یک آلبوم اینترنتی  با عنوان  احتمالی «یه سال و نیم» را تقدیم هوادارن موسیقی خواهم کرد.

زنگنه درباره جزییات این آلبوم گفت: می خواهم قبل از اولین آلبوم مجازم که برایم اهمیت ویژه ای دارد یک آلبوم رابه صورت  اینترنتی به دست مخاطبان برسانم تا بر اساس بازتاب های این آلبوم بتوانم آلبوم رسمی خود را به بهترین نحو ارائه دهم.

این خواننده جوان  همچنین گفت:  این آلبوم که به احتمال زیاد « یه سال و نیم» نام دارد  وعلی بحرینی ، دانیال شهرتی ، محسن معراجی ، محسن امیری ، امیر بهادر ، یاشار بلوری نیا و آرش نظری به عنوان تنظیم کننده و ترانه سرا ،من  را همراهی می کنند و سعی برآن است تا پایان سال این آلبوم منتشرشود.

منبع : اختصاصی نوای فارس
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q