مهدی کرد خبر داد:

آخرین آلبوم مرتضی پاشایی منتشر می شود

آخرین آلبوم مرتضی پاشایی منتشر می شود

 

نوای فارس-مدیر برنامه‌ها و تهیه‌کننده آثار مرتضی پاشایی، که پس از فوت دلخراش این خواننده درباره حواشی بوجود آمده سکوت اختیار کرده بود، سرانجام سکوت را شکست.

به گزارش نوای فارس؛ به نقل از روابط عمومی اخبار مرتضی پاشایی، مهدی کُرد درباره برخی اظهارنظر‌ها و سوء‌تفاهم‌ها و البته اتهام‌هایی که نسبت به او و اطرافیان پاشایی عنوان شده بود، سخن گفت و خبر انتشار آخرین آلبوم رسمی این خواننده را بازگو کرد.

کُرد اظهار داشت: روزهای سختی را ما و البته خانواده محترم آقای پاشایی گذراندند و در این بین لطف و حضور بی‌شمار مردم باعث شد روزهای مهم و تاریخی‌ای را هنر این مملکت شاهد باشد.

وی درباره حاشیه‌های بوجود آمده در مراسم ترحیم و تشییع این خواننده گفت: من اسم آن اتفاقات را حاشیه نمی‌گذارم. مرتضی عزیز مردم شده بود و این بزرگ‌ترین لطفی ست که خداوند می‌تواند برای بنده‌اش درنظر بگیرد. اشک‌های مردم و دیدن آن حضور بی‌نظیر نشان داد که مرتضی سالم زندگی کرده و این محبوبیت حاصل زندگی سالم او در تمام سال‌های فعالیت هنری‌اش بوده است. تحمل جای خالی مرتضی کار راحتی نیست.

وی از انتشار آخرین آلبوم رسمی این خواننده خبر داد و گفت: آلبوم آثار یادگار مانده از این خواننده را به زودی منتشر می‌کنیم تا به نوعی پاسخ لطف دوستداران مرتضی پاشایی را با این هدیه داده باشیم. این آلبوم حتما تا پیش از عید نوروز روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

مهدی کُرد همچنین درباره اظهارات خانواده مرتضی پاشایی درباره خودش که همچنان از تجارب‌ او در انتشار آثار جدید این خواننده استفاده خواهد شد نیز گفت: از لطف خانواده پاشایی نسبت به خودم ممنونم و من در کنارشان و مطیع اوامر آن‌ها هستم. هرچه کردم و خواهم کرد وظیفه‌ای بیش در قبال برادر مرحومم مرتضی نبوده و کماکان برای زنده ماندن نام و یاد مرتضی و اسطوره شدن نامش تا زمانی که هنر زنده و جاری است، از جان و دل و از صمیم قلب تلاش خواهم کرد. باشد که صدای مرتضی جاودانه و تا ابد در دل و جان تاریخ باقی بماند. مرتضی بود و هست و خواهد بود و این را باید همه بدانند که مهدی کرد؛ عضو کوچکی از خانواده پاشایی‌ست و همچون گذشته خود را وقف صدای برادرش خواهد کرد.

پدر و عموی مرتضی پاشایی پیش از این عنوان کرده بودند: از این پس و بعد از فوت مرتضی پاشایی خانواده و عموی او مسئول قانونی آثار او هستند و هرکس می‌خواهد از این خواننده چیزی منتشر کند باید با آن‌ها تماس بگیرد. مالکیت معنوی تمام آثار مرتضی اعم از قطعاتی که در استودیوهای مختلف دارد، باید لحاظ شود. انتشار این آثار غیرمجاز خواهد بود مگر اینکه با دکتر منصور پاشایی عموی مرتضی و مصطفی هماهنگی شود. ایشان تا اطلاع ثانوی سخنگو و مسئول برنامه‌های مرتضی پاشایی هستند و در آینده نزدیک هم به صورت رسمی اعلام خواهیم کرد.

آنها گفته‌اند: درحال انجام اقداماتی هستیم که دکتر منصور پاشایی بصورت قانونی به عنوان مسئول برنامه‌های مرتضی معرفی شود. هرکسی که قراردادی داشته است تا ساعت زنده بودن مرتضی اعتبار دارد و مرتضی برای بعداز فوتش با هیچ کس قراردادی ندارد. در ادامه فعالیت‌های هنری مرتضی عزیز قطعا از همکاری و کمک‌های بی‌شائبه آقای مهدی کُرد استفاده خواهیم کرد و ایشان همچون گذشته امین خانواده پاشایی هستند.

منبع : روابط عمومی
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q