به دنبال لغو کنسرت مسعود امامی؛

تهیه کننده کنسرت امامی از مردم عذرخواهی کرد

تهیه کننده کنسرت امامی از مردم عذرخواهی کرد

 

 

 

نوای فارس- کنسرت «مسعود امامی» در تهران لغو شد.

کنسرت «مسعود امامی» که قرار بود، 5 دی ماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شود، لغو شد.

«شروین اتحاد» مدیر برنامه های «مسعود امامی» در ارتباط با دلایل لغو کنسرت گفت: قرار بود که آقای امامی تنها در بهمن ماه کنسرت داشته باشد اما با وی که خارج از ایران برای گذراندن تعطیلات رفته بود، تماس گرفتیم و ایشان بالاجبار برای تمرینات و گذراندن مراحل قانونی اخذ مجوز که حضورش برای آن لازم بود، از سفر بازگشت.

وی افزود: ما از روند بلیت فروشی نسبت به زمان بسیار کم و تعطیلی های پی در پی تهران و بالطبع تعطیلی رسانه ها  راضی بودیم ولی به دلیل بروز برخی مشکلات که هیچ ربطی به مسعود امامی نداشت مجبور شدیم تا کنسرت را لغو و به زمان دیگری موکول کنیم.

شروین اتحاد در ادامه  با ابراز ناراحتی از این مسئله گفت: من رسما از تمامی طرفداران و دوستداران آقای امامی عذرخواهی می کنم و این نوید را می دهم که به زودی تاریخ جدید کنسرت ایشان اعلام خواهد شد.

در ادامه نیز در گفتگو با «بهنام خطیبی» تهیه کننده کنسرت «مسعود امامی»، وی نیز با ابراز ناراحتی خود از این قضیه گفت: متاسفانه شرمنده جناب آقای امامی شدم و از همین طریق از ایشان عذرخواهی می کنم. اما دوستداران جناب امامی مطمئن باشند که در بهمن ماه سال جاری کنسرتی بسیار خوب به همراه سورپرایزهای ویژه را تدارک دیده ایم که بدین شکل جبران لغو کنسرت پنجم دی ماه باشد. کنسرتی که اجرای آلبوم جدید آقای امامی را به همراه سورپرایز های ویژه در بر خواهد داشت.

مدیر برنامه های مسعود امامی همچنین اعلام کرد که این خواننده برای پیگیری یکسری از مساتل شخصی خود به مسافرت کوتاهی رفته است  و اواسط هفته  آینده توضیحات بیشتری در رابطه با آنچه درباره  این لغو کنسرت روی داد به رسانه ها اعلام خواهد کرد.

تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q