«کریس مارتین» خواننده گروه راک کلد پلی؛

امیدوارم در آلبوم جدید ریحانا او را همراهی کنم

امیدوارم در آلبوم جدید ریحانا او را همراهی کنم

نوای فارس-محمد غلامی پور:هنوز مدت زیادی از همکاری گروه راک «کلد پلی» با «ریحانا» در آلبوم « مایلو زایلوتو »  نمی گذرد که یک بار دیگر «کریس مارتین» خواننده و گیتاریست «کولد پلی» هوس همکاری با ریحانا به سرش زده است.«کریس مارتین» ابراز امیدواری کرده بتواند ریحانا را در آلبوم جدیدش همراهی کند.

 

اخیرا در مصاحبه ای که کریس مارتین با مجله «نیویورک فرش» داشت عنوان کرده بود که در استدیو دارد روی موارد تازه ای برای ریجانا کار می کند.کریس می گوید:من فکر نمی کنم گفته باشم ریحانا از من درخواست کرد.من فقط گفتم خوشحال می شوم اگر بتوانم کاری انجام بدهم.

 

کریس مارتین و ریحانا برای اولین بار در سال 2011 در آهنگ «شاهزاده چین» از آلبوم « مایلو زایلوتو» با یکدیگر همکاری داشتند.

هنوز مشخص نیست که آیا هیچ یک از ایده های  مارتین در آلبوم جدید ریحانا نقشی داشته باشد یا خیر.اما او می گوید:«ریحانا افراد شگفت انگیز زیادی دارد تا برای او آهنگ و ترانه بنویسند.داشتن یک آهنگ در آلبوم ریحانا همچون برنده شدن در «امریکن آیدل» دشوار است.هر کسی آهنگ های او را می نویسد کار بسیار سختی دارد.».

به هر حال ،اخیراً کلد پلی ششمین آلبوم استودیویی خود را با عنوان «داستان های شبح» روانه بازار کرد،اما مارتین می گوید که گروه در حال حاضر روی موارد تازه ای در حال کار کردن است.

وی می گوید:«ما از ابتدا می دانستیم چه می خواهیم و آنچه که «داستان های شبح» نام گرفته است همان چیزی است که  از ابتدا می خواستیم بسازیم و پس از آن هم می دانیم چه می خواهیم و آهنگ های متفاوتی می سازیم.ما یک ایده داریم و پس از انجام آن قصد داریم یک تور جدید را شروع کنیم.

«کریس مارتین» خواننده، ترانه سرا و گیتاریست انگلیسی گروه راک کلدپلی است.کلد پلی یک گروه آلترناتیو راک بریتانیایی است که در سال ۱۹۹۶ در لندن شکل گرفته است.و تا کنون بیش از ۵۰ میلیون نسخه از آلبوم‌های این گروه به فروش رفته‌است.از این گروه راک مشهور تا کنون 6 آلبوم منتشر شده است. آلبوم« مایلو زایلوتو» ،پنجمین آلبوم کلد پلی بود که در آن ریحانا حضوری موفق داشت و توانست با آهنگ «شاهزاده چین»  در این آلبوم یک همکاری خوب را با کریس مارتین تجربه کند. در ۲۴ اکتبر ۲۰۱۱ آلبوم مایلو زایلوتو به بازار عرضه شد و بلافاصله به صدر آلبوم پرفروش ۱۸ کشور رسید.

لازم به ذکر است کریس مارتین تا کنون برنده دو جایزه گرمی شده‌است. یکی به عنوان ترانه سال برای  برای زنده‌باد زندگی در سال 2009 و بار دیگر  ضبط سال در سال ۲۰۰۴ برای ساعت‌ها.

 

 

 

منبع : سایت بیلبورد
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q