واکنش تند کیهان کلهر به قطع عمدی برق در حین اجرای کنسرت! / فیلم

واکنش تند کیهان کلهر به قطع عمدی برق در حین اجرای کنسرت! / فیلم
نوای فارس: شب گذشته در حین اجرای کنسرت محسن شریفیان در بوشهر، مسئولان سالن به طور خواسته و عمدی برق سالن را خاموش کردند.

به گزارش نوای فارس، پس از این اتفاق عجیب، کیهان کلهر واکنش تندی نشان داد و از اتفاق رخ داده ابراز تأسف کرد.

کیهان کلهر در این‌باره نوشت:

خبر تاسف باریست که می‌بایست باعث شرمساری کسانی باشد که تحمل شادی مردم صبور و متین این کشور را ندارند، بله،  قطعی غیر عادی برق و اینترنت شهر کلمه از توابع استان بوشهر در حین اجرای کنسرت محسن شریفیان و گروه لیان.

او دیشب در دیار خودش به دلیل قطع برقِ تمام شهر به دستور یکی از مقامات این شهرستان  از ادامه کنسرت باز ماند و حتی حضور چند هزار نفری مردم علاقمندی که از شهرها و استان‌های مختلف ایران بقصد تماشای کنسرت به  این استادیوم آمده بودند نتوانست باعث لغو خواسته ان "مسئول" شود.

متاسفانه این هنرمند سالهاست که  از جانب مسئولان رسانه و مقامات استان بوشهر  مورد بی مهری و بی احترامی قرار گرفته بحدی که بردن نام او در رادیو و تلویزیون شهر متبوعش ممنوع است!

با خبر شدم زنان و مردان هنر دوست و علاقمند بدلیل قطع برق در تاریکی و بی نظمی با مشکلات فراوانی در حین جابجایی و بیرون رفتن از محوطه استادیوم مواجه شدند،  جای بسی خجالت و سرافکندگی ست برای کسانی که هیچگاه جوابگوی خواست ها و نیازهای این مردم مظلوم و عالیقدر  نبوده اند و از قرار قصد شنیدن اعتراضات آنان را نیز ندارند.

متاسفانه این اولین بار نیست که اعمال سلایق شخصی که زاده خودسری و ملوک الطوایفی در جای‌جای این مملکت است،  صورت پذیرفته و متاسفانه آخرین بار نیز نخواهد بود.

اینبار جامعه هنرمندان کشور نباید در مقابل چنین فجایع اسف باری سکوت کند،  از آنجا که موسیقی دانان و هنرمندان ایران تشکل مستقل صنفی ندارند که قائدتا می‌بایست  پیگیر چنین مسائلی باشد،  نمایندگان استان بوشهر در مجلس و وزیر ارشاد و دیگر مسئولین شهر کلمه باید مستقیماً جوابگوی مردم و جامعه هنری کشور باشند.

امیدواریم که اینبار مسئولین خاطی شناسایی و مورد بازخواست قرار گیرند نه اینکه طبق معمول تقصیر متوجه عوامل خارجی و مظنونین همیشگی شود...
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q