آلبوم جدید محمد اصفهانی منتشر می‌شود / معرفی عوامل آلبوم

آلبوم جدید محمد اصفهانی منتشر می‌شود / معرفی عوامل آلبوم
نوای فارس: محمد اصفهانی، خوانندموسیقی پاپ از انتشار آلبوم جدیدش با همکاری آهنگسازها و ترانه‌سراهای مطرح کشور خبر داد.

اصفهانی که چند سالی است روی آلبوم جدیدش کار می‌کند، در پستی اینستاگرامی ضمن معرفی عوامل این آلبوم، این خبر خوش را هم به طرفدارانش داد که در شب‌های ماه رمضان با اجرای تیتراژ سریال شبکه 3 مهمان‌ خانه‌ها باشد.

این خواننده در اینستاگرام نوشت:

"سلام دوستان الان در نصف جهانم جاى همگى خالى هروقت به اصفهان سفر مى کنم انرژى مى گیرم و مشکلات و سختى هاى زمانه را فراموش مى کنم با اتمام اجراى کیش و پس از به انجام رساندن اجراى اصفهان به تهران باز مى گردم تا با دوستانم در تیم موزیک کارهاى آلبوم را ادامه دهیم کارهاى خوانندگى این آلبوم تقریبا انجام شده و در مرحله ى به پایان بردن تنظیمها و میکس قطعات قرار داریم.

در آلبوم پیش رو آثارى از فؤادحجازى، علیرضا کهن دیرى، بهروز صفاریان، علیرضا افکارى، بابک زرین، سیاوش انور، روزبه بمانى به عنوان شاعر و آهنگساز، غلامرضا صادقى، تویجان آتاباى، میلاد بابایى و سایر دوستان هنرمندم رو انشالا خواهید شنید دوستان قدیم و جدید و عزیزى که همانند شما همیشه وفادارانه بامن مانده اند و براى اعتلاى موسیقى کشورمان تلاش کرده اند.

ضمنا تیتراژ سریال شبکه سوم ماه رمضان امسال نیز کارى است مشترک از بنده و علیرضا کهن دیرى و روزبه بمانى همدلان محترم و هنرمندم که در مراحل ساخت آن قرار داریم"
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q