درپی درگذشت رابین ویلیامز؛

«فرانسیس بین کوبین»با«زلدا» دختر وی همدردی کرد

 «فرانسیس بین کوبین»با«زلدا» دختر وی همدردی کرد

نوای فارس-محمد غلامی پور:فرانسیس کوبین دختر کرت کوبین رهبر متوفی گروه راک نیروانا ،در توئیتر خود پیامی در حمایت از زلدا،دختر رابین ویلیامز  که اخیراً  خودکشی کرد نوشت.

با توجه به این توئیت،فرانسیس نوشت:تو یک روح فوق العاده زیبا داری.من دوستت دارم و خودت این را خوب می دانی.تو در هر زمان و در هر جائی که نیاز به کمک داشتی بدان من همان جا هستم و می توانی روی کمک من حساب کنی.

فرنسیس بین کوبین خواننده و مانکن اهل آمریکا و تنها فرزند ،خواننده و آهنگ‌ساز دهه ۹۰ میلادی کرت کوبین و همسرش کورتنی لاو است.فرانسیس نیز سالها پیش در تجربه ای مشابه پدرش را که یکی از محبوب ترین چهره های موسیقی دنیا بود از دست داد. در ۸ آوریل ۱۹۹۴ جسد کرت کوبین با مغز متلاشی شده و یک شاتگان در کنارش در خانه‌اش یافت شد و در مدارک رسمی پلیس علت مرگ، خودکشی اعلام شد.

پس از انتشار خبر مرگ ویلیامز،چهره های زیادی در دنیای موسیقی در واکنش به این خبر بر روی وبسایت یا رسانه اجتماعی خود از مرگ ویلیامز ابراز تاسف کردند و پیام تسلیت نوشتند.

لیام گالاگر،ریحانا،رینگو استار،آزی آزبورن از چهره هایی بودند که ادای احترام کرده و پیام تسلیت دادند.همچنین تعداد زیادی از چهره های هالیوودی در ستایش ستاره فیلم «ویل هانتینگ نابغه» به خیابان آمدند.

همانطور که پیش از این گزارش شد جسد این بازیگر اسکاری در سن 63 سالگی در خانه اش پیدا شد.

در بیانیه ای که مارین کانتی معاون پزشک قانونی ارائه داده علت مرگ را خودکشی به علت خفگی بیان کرده است و همچنین متذکر شده پیش از تصمیم نهایی این پرونده نیاز به یک تحقیق جامع دارد.

با تایید این خبر در بیانیه ای که ناشر آثار ویلیامز ارائه داده اظهار داشت:رابین ویلیامز امروز صبح در خانه اش فوت کرد.او در این اواخر با افسردگی شدید دست و پنجه نرم می کرد.مرگ ناگهانی او یک تراژدی است.ضمن تسلیت به خانواده ویلیامز از آنها می خواهیم همدردی ما را در این روزهای سخت بپذیرند.

منبع : اختصاصی نوای فارس
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q