در دانشکده فنی دانشگاه تهران؛

کارگاه های ترانه کاربردی زیر نظر «مسعود امامی» برگزار می شود

کارگاه های ترانه کاربردی زیر نظر «مسعود امامی» برگزار  می شود

نوای فارس-از اواخر آبان ما کلاس های ترانه  کاربردی زیر نظر «مسعود امامی» ترانه سرا، خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ در دانشکده ی فنی دانشگاه تهران و با حمایت گروه «نواک» برگزار خواهد شد.

«مسعود امامی» که از سال 84 تا 90 به عنوان مدیر و کارشناس کانون ترانه سرایان ایران (سینما ایران)، ترانه سرایان جوان زیادی را به جامعه ترانه سرایی معرفی کرده است پس از 4 سال وقفه و این بار با رویکردی متفاوت در قالب کارگاه های ترانه کاربردی به جامعه  آموزشی این هنر جذاب باز می گردد.

«فرید مختاری» سردبیر بخش خبری «نواک» در گفتگویی در این باره گفت: «از مدت ها قبل گروه «نواک» هدف برگزاری کارگاه هایی را با هدف ارتقاع سطح کیفی ترانه با رویکردی متفاوت نسبت به ترانه کاربردی را داشت که پس از بررسی های کار گروهی و نظرات جمع گروه اعضای «نواک» و برگزاری چندین جلسه، قرار بر این شد که این کارگاه ها زیر نظر آقای «مسعود امامی» برگزار شود. خوشبختانه این اتفاق رخ داد و از اواخر آبان ماه این کارگاه ها آغاز خواهند شد.

وى در ادامه نیز افزود: «مسعود امامى» مشغله ى فراوانش را دليل دورى چند ساله اش از فضاى آموزشى ترانه عنوان كرد و شايد همين موضوع باعث شد تا اين اتفاق با ٨ ماه تاخير رخ دهد.

 

منبع : اختصاصی نوای فارس
تمامی حقوق این سامانه متعلق به نوای فارس می باشد
پشتیبانی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آفتاب

عضویت : telegram.me/joinchat/AzEeHDus0u0ht5Y_Qi2E0Q